Žodynėlis

Paprastam žmogui, norinčiam susikurti naują interneto svetainę, tam tikri žodžiai gali būti visiškai nesuprantami, o kai kurie informatikų terminai gali atrodyti kaip “paukščių kalba”.  Kad būtų lengviau, siūlome peržvelgti trumpą “žodynėlį” su paaiškinimais, kas ir ką reiškia?


Hostingas – serveris

Tai vieta, kur talpinama suprogramuota interneto svetainė – tinklapis.


Domenas

Tai internetinis vardas, kuris būtinas visoms interneto svetainėms. Pvz.: www.gerafirma.lt. Šiuo atveju “gerafirma.lt” ir yra domenas arba dar kitaip vadinamas “internetinis vardas”.


Interneto svetainė – internetinis tinklapis

Tai jau sukurtas programavimo ir dizaino šedevras, galutinis darbas, kurį vartotojai gali matyti internete.


Interneto svetainių kūrimas – internetinių tinklapių kūrimas – svetainių kūrimas

Tai procesas, kurio metu kuriamas naujos interneto svetainės dizainas, programinė dalis bei turinio valdymo sitemos paruošimas vartotojui(užsakovui).


“SEO” – kas tai?

Tai toks raktinių žodžių ir tinklapio aprašymo “paieškos variklis”(įskiepis), kuris integruojamas į naująjį tinklapį ir padeda paieškos sistemose pakelti jūsų interneto svetainę kaip įmanoma aukščiau.


Paieškos sistemos

Tai tokios sistemos – tinklapiai kaip Google, DuckDuckGo, Yandex ir pan. Jų pagalba mes ir ieškome internete informacijos ir reikiamų internetinių tinklapių. Jeigu tinklapyje SEO jūsų puslapyje yra tinkamai sutvarkyta, paieškos sitemos

 

 

Name Quantity Price
Išrašomos sąskaitos Vienos sąskaitos kaina: 5.00
Gaunamos sąskaitos Vieneto kaina: 10.00
Darbuotojų skaičius Kaina: 50.00
Transporto priemonių skaičius Vieneto kaina: 20.00

Sum: 0