Interneto svetainių kūrimas

Šabloniniai tinklapiai

Dažniausiai šabloninės internetinės svetainės (šabloniniai internetiniai tinklapiai) daugelyje firmų daromos standartiniu principu. Pagaminama daug šablonų, kurie naudojami daugely kartų.  Kitaip tariant – tokių svetainių yra labai daug ir jos visiškai niekuo neišsiskiria, atrodo kaip “štampuotas” darbas. Kitos firmos naudoja tuos pačius šablonus, tačiau visada kažką tame šablone pakeičia, derindamiesi prie kliento; pakeičia spalvas pagal kliento firminį stilių, įkelia klientų logotipą ir pan.. Tačiau šablonas lieka toks pats.  SMILE STUDIO kuria tinklapius originalumo principu. Klientui užsisakius šabloninį tinklapį, šablonas yra priderinamas prie kliento firminio stiliaus ir tuo pat metu išimamas iš šabloninių svetainių katalogo. Į buvusio šablono vietą stoja naujas originalus šablonas, kuris vėl laukia savo kliento.  Tuo internetinių svetainių kūrimas ir yra įdomus ir nenuobodus – kiekvienas darbas vis naujas.
Taip pat galime pasiūlyti ir nemokamus interneto tinklapius, kuriuos paruošiame klientui.
Šabloninių tinklapių paslauga suteikiama užsisakius serverį (Hostingą) iš “Smile Studio”.

Kodėl verta rinktis šabloninį tinklapį?

Tai greitas ir nebrangus sprendimas, taupantis Jūsų laiką ir pinigus. Tinklapis sukuriamas per 1-2 dienas, o kainos prasideda nuo 0 eurų iki 100 eurų.

 

Originalūs tinklapiai

Tai tinklapiai, kurie turi kažką originalaus, netradicinio, nekasdieniško. Juos stengiamasi padaryti kuo originalesnius. Tokias internetines svetaines visada gerai įsimena klientai, o tai jau didelis pliusas sėkmės link.
Daugybė firmų ir organizacijų neslepia nusivylimo, kad jų tinklapis nedirba jiems taip, kaip turėtų. Nustebote? Taip – tinklapis turi dirbti Jums, o ne tik stovėti pasiklydęs interneto labirintuose. Tinklapiai su originaliu dizainu ir netradiciniu išdėstymu visada reikalauja daugiau laiko, nei bet kokie kiti šabloniniai darbai.

Kiek laiko užtrunka sukurti originalaus dizaino ir netradicinio išdėstymo tinklapį?

Tai priklauso nuo kliento  norimo tinklapio sudėtingumo, tačiau dažniausiai tai trunka nuo dviejų savaičių iki keleto mėnesių.

Kokia tokių tinklapių kaina?

Tokių tinklapių kainos prasideda nuo  300 eurų.

Kodėl verta rinktis originalaus dizaino interneto svetainę?

Toks tinklapis parodo jūsų išskirtinumą, nekasdieniškumą. Jis nenuobodus, netradicinis ir geriau įsimenamas. O toks juk tikslas ir yra, kad jūsų internetinę svetaine prisimintų.