KO REIKIA, NORINT TURĖTI SAVO INTERNETINĮ TINKLAPĮ?

Internetinių tinklapių kūrimas ir serverių nuoma

DOMENAS

Tai tinklapio pavadinimas arba adresas, kuriuo vartotojai atranda norimus tinklapius. Tradiciškai tinklapio adresas atrodo pvz.: http://www.imonespavadinimas.lt . Šiuo atveju domenas yra imonespavadinimas.lt”. Domenų kainos Lietuvoje yra apytiksliai ~ 11 eurų/metams (kaina jau su visais mokesčiais). Mokestis nėra vienkartinis. Jis mokamas kiekvienais metais. Jeigu tenka mokėti brangiau nei 15 eurų, galima įtarti, kad tą internetinį vardą(domeną) kažkas jau nusipirko ir bando perparduoti ir taip užsidirbti, arba norimas vardas yra užsienio įmonių pardavinėjamos, o ten dažnai kainos jau būna kitokios nei Lietuvoje. Aišku galimi ir kiti variantai, tačiau bet kokiu atveju, apie domenų įsigyjimą siūlome pasitarti su profesionalais.

Savo klientams domenus visada padedame užregistruoti ir įsigyti palankiausiomis kainomis ir iš geriausių tiekėjų. Tad jeigu ruošiatės kurti internetinį tinklapį – drąsiai kreipkitės.

SERVERIS – HOSTINGO PASLAUGOS

Internetinis tinklapis be serverio negali funkcionuoti. Žodis HOSTINGAS (talpinimas) labiau reiškia informacijos ar tinklapio talpinimo internete paslaugą. Serveris  – tai lyg talpykla, į kurią instaliuojama naujos interneto svetainės turinio valdymo sistema ir pats tinklapis. Įsigijus serverį, naudojantis serverio valdymo pultu, galima susikurti pašto dėžutes, instaliuoti norimas turinio valdymo sistemas, stebėti savo serverio, tinklapio ar pašto dėžučių apkrovas, susikurti FTP prisijungimus ir t.t.

SERVERIO įsigyjimas – tai jau antras žingsnis po DOMENO (internetinio vardo) įsigyjimo.

SERVERIŲ KAINOS:

1Gb.2Gb3Gb5Gb10Gb
100 eurų150 eurų200 eurų250 eurų300 eurų

SUPROGRAMUOTAS INTERNETINIS TINKLAPIS

Būtent šį, programavimo ir dizaino ekspertų kūrinį jūsų klientai ir matys internete, todėl šis procesas reikalauja daugiausiai dėmesio. Šiais laikais pasirinkimas didelis. Viskas priklauso nuo to, kiek ketinate skirti pinigų naujojo tinklapio kūrybai. Šabloniniai tinklapiai, kurių šablonas yra suprogramuotas, yra pigiausi. Bent jau pas mus tokių interneto svetainių kainos svyruoja nuo 0 iki 100 eurų. Tačiau yra reikalavimas, jog serveris būtų imamas iš “Smile Studio”.
Jeigu nusprendėti pasigaminti originalaus – išskirtinio dizaino tinklapį, tokie tinklapiai prasideda nuo 300 eurų.
Plačiau apie tai galite pasiskaityti  NUO KO PRADĖTI KURIANT NAUJĄ INTERNETO SVETAINĘ (TINKLAPĮ)? arba INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS.